KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6801429
nr 680 1429
Blandteknik
signerad, 1944, gatubild från Talinn, 64x44
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 februari 2011
kl 18:17:38
300 kr
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.400 kr